19February Najlepsi uczniowie ZS w Dargini w roku szkolnym 2014/2015
Wpisany przez Administrator   czwartek, 19 lutego 2015 08:13

najlepsi2015  Dnia 18.II.2015r. podczas apelu, przed całą społecznością szkolną zostali nagrodzeni najlepsi uczniowie Zespołu Szkół w Dargini. W imieniu Burmistrza Bobolic listy gratulacyjne dla rodziców tych uczniów wręczyła – inspektor oświaty Pani Magdalena Pietnoczka. Dyrektor szkoły pogratulował wyróżnionym i życzył utrzymania tak wysokiego poziomu przez cały okres nauki.
Aby uzyskać Stypendium Burmistrza Bobolic należy spełnić bardzo wysokie kryteria: w Szkole Podstawowej uzyskać średnią ocen co najmniej 5,00 oraz bardzo dobrą ocenę z zachowania; w Gimnazjum należy uzyskać średnią ocen co najmniej 4,75 oraz bardzo dobrą ocenę z zachowania.
Taki poziom osiągnęli i stypendium w wysokości 308 zł odebrali:
w Szkole Podstawowej:   Zuzanna Adamczak
                                      Nina Kanasiuk
                                      Radosław Muc
                                      Wiktor Wójtowicz
            w Gimnazjum:     Paulina Oryl
                                     Milena Wójtowicz
                                     Monika Radwańska

Poprawiony: czwartek, 19 lutego 2015 10:32

17February Walentynki 2015
Wpisany przez Administrator   wtorek, 17 lutego 2015 08:05

walenty201513 lutego, w przeddzień Święta Zakochanych, w naszej szkole zorganizowano pocztę walentynkową. Od rana listy można było wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki, które następnie zostały dostarczone przez uczniów klas starszch do adresatów. Tego dnia nastrój zakochanym umilała muzyka o tematyce miłosnej puszczana w czasie przerw oraz przygotowane specjalnie na tę okazję dekoracje.

Organizatorzy:

Marta Wojciechowska

Poprawiony: wtorek, 17 lutego 2015 08:18

15February Turniej walentynkowy
Wpisany przez Administrator   niedziela, 15 lutego 2015 11:34

siatka-walenty-2015 W dzień Świętego Walentego 14 lutego 2015r. w Zespole Szkół w Dargini odbył się VI coroczny Gminny Turniej Piłki Siatkowej. W zmaganiach uczestniczyły drużyny z Bożniewic, Darżewa, Świelina oraz Dargini. Zawodników gorąco dopingowali licznie przybyli z piszczałkami kibice drużyn. Wszyscy się wspaniale bawili obserwując dżentelmeńskie zmagania walczących drużyn. Po zaciętej walce systemem „każdy z każdym” najlepszymi okazali się:

I miejsce – Świelino

II miejsce – Bożniewice

III miejsce – Darżewo

IV miejsce – Dargiń

Na zakończenie turnieju zespoły zostały uhonorowane dyplomami i nagrodami, które wręczyli: sekretarz Bobolic – pan Krzysztof Dziadul, przewodniczący Rady Miasta – pan Marek Golas oraz dyrektor Zespołu Szkół w Dargini – pan Andrzej Niemczewski, który dla najlepszej drużyny dodatkowo ofiarował miesiąc bezpłatnego korzystania z hali.

Gratulujemy zawodnikom i zapraszamy na kolejną edycję turnieju za rok.

Poprawiony: niedziela, 15 lutego 2015 11:50

10February ELIMINACJE ŚRODOWISKOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
Wpisany przez Administrator   wtorek, 10 lutego 2015 22:18

Dnia 14.01.2015 roku w Zespole Szkół w Dargini odbyły się eliminacje środowiskowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do rozwiązywania testów przygotowanych przez opiekunów MDP przystąpiło łącznie 23 uczniów: 14 ze szkoły podstawowej i 9 z gimnazjum.

twp2015
Oto zwycięzcy:

SP:
1 miejsce – Aleksandra Wilczyńska kl. VI (16 pkt.)
2 miejsce – Kinga Knieć kl. V (13 pkt.)
2 miejsce – Radosław Muc kl. VI (13 pkt.)
3 miejsce – Ksawery kuźnicki kl. V (12 pkt.)

Gimnazjum:
1 miejsce – Bogdan Muzyczuk kl. II (17 pkt.)
2 miejsce – Karol Todorowski kl. II (16 pkt.)
3 miejsce – Kamil Sagan kl. III (15 pkt.)

Trzech najlepszych uczniów ze szkoły podstawowej oraz pięciu z gimnazjum awansowało do dalszego szczebla eliminacji, które odbędą się 28 lutego w Gimnazjum im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Bobolicach.
    Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Bobolicach!

Opiekunowie MDP:
Marta Wojciechowska

Poprawiony: wtorek, 10 lutego 2015 22:32

10February GMINNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ
Wpisany przez Administrator   wtorek, 10 lutego 2015 22:12

Zespół Szkół w Dargini był gospodarzem Gminnych Mistrzostw Szkół Podstawowych w Mini Piłce Koszykowej, które zostały rozegrane 5 lutego. W zawodach wzięło udział 50 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W kategorii dziewcząt po zaciętym pojedynku z gospodarzem imprezy 8:6 zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z Bobolic.

W kategorii chłopców kolejny raz bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Bobolic przed szkołami podstawowymi z Dargini, Kurowa i Drzewian. Oto poszczególne wyniki:

SP Bobolice 18:2 (8:0) SP Dargiń

SP Drzewiany 4:8 (0:4) SP Kurowo

SP Bobolice 31:0 (10:0) SP Kurowo

SP Dargiń 12:2 (6:0) SP Drzewiany

SP Bobolice 11:0 (4:0) SP Drzewiany

SP Kurowo 5:6 (2:2) SP Dargiń

Organizatorzy:

Henryka Matysiak

Poprawiony: wtorek, 17 lutego 2015 08:21

04December „RODZINNE CUDEŃKA CHOINKOWE”
Wpisany przez Administrator   czwartek, 04 grudnia 2014 11:13

RODZINNE CUDEŃKA CHOINKOWE”

ORGANIZATOR:

Urząd Gminy w Bobolicach ogłasza konkurs na „RODZINNE CUDEŃKA CHOINKOWE” -czyli na własnoręcznie wykonane ozdoby przez Rodzinę.

CEL :

Kontynuowanie i upowszechnianie tradycji bożonarodzeniowej, poznanie obyczajów naszej ojczyzny a także edukacja najmłodszych członków Rodziny. Wspólne spędzenie czasu z Rodziną.

TERMINARZ

Termin składania prac – do 08.12.2014r. (poniedziałek).

Obrady Komisji Konkursowej – 08.12.2014r. – 12.12.2014r.

Ogłoszenie wyników – 12.12.2014r. na Placu Zwycięstwa w Bobolicach.

NAGRODY

Organizator konkursu przewiduje nagrody rzeczowe:

- I miejsce – rower młodzieżowy,

- II miejsce - piłkarzyki,

- III miejsce – zestaw do gry w tenisa ziemnego.

Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

poprzednia1234567następna

mod_vvisit_counterWszystkich:58436