06May Wiosna w SP Dargiń
Wpisany przez Administrator   czwartek, 06 maja 2021 09:00
wiosnaKlasa pierwsza zakończyła zajęcia w ramach Projektu "Fabryka kompetencji kluczowych" konkursem fotograficznym pt. "Wiosna wokół nas." Spacery z rodzicami i zdjęcia wykonane samodzielnie pokazały, że pierwszaki to  wspaniali obserwatorzy  przyrody budzącej się do życia. Zdjęcia należą do Pauliny i Patryka Dziadek-Żurowskich, Filipa Dziadek i Łukasza Knieć  -Zofia Jóźwiak

06May Konkurs na plakat pt. „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja” rozstrzygnięty
Wpisany przez Administrator   czwartek, 06 maja 2021 08:54

plakat            23 kwietnia br., w Kuratorium Oświaty w Szczecinie, odbyły się obrady Komisji Konkursowej powołanej do wyłonienia laureatów konkursu na plakat pt. „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”, który zorganizowaliśmy wspólnie z Archiwum Państwowym w Szczecinie.

Do 16 kwietnia br. do Kuratorium Oświaty wpłynęło łącznie 856 prac.

Komisja Konkursowa w składzie:

Magdalena Zarębska – Kulesza – Zachodniopomorski Kurator Oświaty,

dr hab. Krzysztof Kowalczyk – Dyrektor Archiwum Państwowego w Szczecinie,

Małgorzata Duras – Dyrektor Wydziału Informacji i Promocji Kuratorium Oświaty w Szczecinie,

Magdalena Poklasińska – wizytator w Wydziale Kształcenia Ogólnego i Specjalnego,

Agata Witkowska – Wydział Informacji i Promocji,

Daniel Wróbel – specjalista w Wydziale Informacji i Promocji

wyłoniła laureatów konkursu.

Lista laureatów

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce: Lena Andrysiewicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie,
II miejsce: Natalia Bełwon, Szkoła Podstawowa w Świeminie,
III miejsce: Mateusz Dominiak, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Szczecinie.

Wyróżnienie otrzymało 17 uczniów.

Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły Oliwia Gryga z klasy V.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Podziękowania otrzymali także wszyscy uczniowie i nauczyciele za zaangażowanie w przedsięwzięcie oraz liczny udział w konkursie.

06May Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Wpisany przez Administrator   czwartek, 06 maja 2021 08:53

Szanowni Państwo 1 kwietnia bieżącego roku rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jest to największe badanie statystyczne ostatnich 10-ciu lat. Badanie, któremu podlegamy wszyscy zgodnie z zapisami ustawy o statystyce publicznej.

22April DZIEŃ ZIEMI W NASZEJ SZKOLE PRZEDSZKOLAKI SEGREGUJĄ ŚMIECI
Wpisany przez Administrator   czwartek, 22 kwietnia 2021 19:10

aaaaaaaaaaaa   Nasza szkoła jak co roku przystąpiła do obchodów DNIA ZIEMI.Tegorocznym hasłem jest: "Przywróć naszą Ziemię".

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną Święto to ma zupełnie innych charakter ale pewne działania udało się nam przeprowadzić: otóż uczniowie wszystkich klas wzięli udział w konkursie pt"CUDAKI ŚMIECIAKI". Do szkoły dostarczono przepiękne i pomysłowe prace wykonane ze śmieci.
         Natomiast dzieci z oddziału przedszkolnego podczas zajęć świetlicowych
z p.Agatą Szymanowicz zgłębiali tajniki prawidłowego segregowania śmieci – otóż nasze przedszkolaki doskonale wiedzą jak należy prawidłowo segregować śmieci
i poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. Następnie przystąpili do wykonania prac plastycznych związanych z DNIEM ZIEMI, które zostały wywieszone na Naszej Gazetce Szkolnej.
 PAMIĘTAJMY O  TYM, ABY DZIEŃ ZIEMI NIE BYŁ TYLKO JEDNIODNIOWYM ŚWIĘTEM ABYŚMY PRZEZ WSZYSTKIE DNI W ROKU MIELI NA UWADZE DOBRO NASZEJ PLANETY DLA NAS WSZYSTKICH.

Organizatorzy Dnia Ziemi:
                                                                                         Agata Szymanowicz
                                                                                         Ela Maksym
                                                                                         Waldemar Kwaśniewski

14April Witajcie uczniowie SP w Dargini
Wpisany przez Administrator   środa, 14 kwietnia 2021 10:56

cudakiPrzypominamy, że termin złożenia prac konkursowych zbliża się ku końcowi,. Ale - UWAGA- termin ten, PONOWNIE WYDŁUŻAMY .CZEKAMY NA WASZE PRACE DO 19.04.2021 R. . LICZYMY  NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ I  POMYSŁOWOŚĆ.  Pozdrawiamy - Waldemar Kwaśniewski, Elżbieta Maksym i Agata Szymanowicz.

Poprawiony: środa, 14 kwietnia 2021 11:00

10April Zdalna nauka i nie tylko
Wpisany przez Administrator   sobota, 10 kwietnia 2021 18:11
skoUczniowie nadal pozostają w domu i uczestniczą w zdalnym nauczaniu. Staramy się  aby zajęcia były ciekawe. Mobilizujemy uczniów do aktywności, aby ten czas dobrze  wykorzystać pomimo wszystko. Przygotowujemy się również do konkursów. Ciekawie zapowiada się konkurs: "TEST  WIEDZY  SKO " zorganizowany w celu zmierzenia poziomu edukacji ekonomicznej w praktyce, w danej szkole. Organizatorem jest  Bank Polski PKO BP dla uczniów klas 1-6 w oparciu o materiały edukacyjne dla dzieci i rodziców (do wglądu).  Konkurs odbędzie się w dniach 19-25 kwietnia drogą elektroniczną on-line.
Życzymy uczniom dobrej zabawy i sukcesów. Opiekun SKO -Zofia Jóźwiak

poprzednia12345678910następna