19June Po egzaminach... czas na odpoczynek
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 19 czerwca 2018 07:06

paintball 

Dzień 12,13,14 czerwca to końcówka roku szkolnego. Po trudnych egzaminach gimnazjalnych klasa III spędziła czas na wspólnym paintballu w Malechowie, a następnie dojechała na Orawkę w pięknie położone miejsce pomiędzy dwoma jeziorami. W trakcie pobytu było ognisko i pieczenie kiełbasek, gra w piłkę siatkową, w bilard a także inne atrakcje.

Organizatorem i kierownikiem biwaku była wychowawczyni klasy. Nad opieką i bezpieczeństwem uczniów czuwała również  p. Marta Wojciechowska. Wspólnie spędzony czas upłynął szybko i bardzo przyjemnie.

GALERIA

Poprawiony: środa, 20 czerwca 2018 07:20
 
19June Bal gimnazjalny
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 19 czerwca 2018 07:05

bal2018015W sobotę 16 czerwca br.w naszej szkole odbył się przedostatni Bal gimnazjalny. Trzecioklasiści zostali zaszczyceni obecnością Pani Burmistrz Mieczysławy Brzozy, która wręczyła każdemu uczniowi  imienną pamiątkę zawierającą złote myśli.

 Po przemówieniu Dyrektora szkoły, wszyscy zaproszeni goście i rodzice uczniów, udali się na salę gimnastyczną w celu obejrzenia prezentacji tańca poloneza „Król Władysław Jagiełło”. Układ został opracowany przez Panią Małgorzatę Szymańską – instruktorkę Domu Kultury w Bobolicach. Dalej był poczęstunek i świetna  zabawa.

Dzięki ogromnemu wsparciu rodziców klasy III gimnazjum, przeżyte wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Za zaangażowanie  - serdeczne podziękowanie.

GALERIA

Poprawiony: środa, 20 czerwca 2018 07:19
 
14June Wycieczka rowerowa
PDF
Wpisany przez Administrator   czwartek, 14 czerwca 2018 20:37

rowery

Wycieczka rowerowa

 

W naszej szkole promujemy aktywny wypoczynek. W związku z tym 13 czerwca 2018 r. uczniowie klasy IV i V uczestniczyli w wycieczce rowerowej. Wraz z opiekunami i rodzicami pokonali ok. 10 km leśnymi drogami, co pozwoliło również na podziwianie pięknej przyrody w pobliżu naszej szkoły. Zwieńczeniem wspaniałej zabawy było ognisko z kiełbaskami, które pozwoliło nam zregenerować siły po wysiłku. Czekamy na kolejne wycieczki.

Organizatorzy:
Marta Wojciechowska
Krystyna Kowalczyk

Rodzice:

 p. Ewa Sulecka

p. Beata Mirga

 

Poprawiony: środa, 20 czerwca 2018 07:21
 
14June SKO
PDF
Wpisany przez Administrator   czwartek, 14 czerwca 2018 20:35

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Najlepsi w systematycznym oszczędzaniu dostaną nagrody- tych szczęśliwców będzie 10 tka wśród uczniów klas 1-6. Nagrody ufundował PKO Bank Polski-dziękujemy.
Dziękuję również Rodzicom i uczniom-członkom Szkolnej Kasy Oszczędności za zaangażowanie, zapał, energię i wytrwałość w gromadzeniu pieniędzy na wymyślone dziecięce marzenia. Zapraszam wszystkich chętnych w nowym roku szkolnym. Opiekun Zofia Jóźwiak

 
14June KOMPUTERY DLA SZKOŁY W DARGINI
PDF
Wpisany przez Administrator   czwartek, 14 czerwca 2018 14:26
komputeryW dniu 7.VI.2018r. dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału ARiMR w Szczecinie  - Emilia Niemyt i kierownik biura powiatowego ARiMR – Piotr Dziadul przekazali na ręce dyrektora Szkoły Podstawowej w Dargini  sześć zestawów komputerowych (komputer, monitor, klawiatura) dla uczniów szkoły. Komputery te zastąpią dotychczasowe najbardziej wyeksploatowane w pracowni komputerowej oraz klasach – obsługujące dziennik elektroniczny.Dziękujemy za tak wspaniałe wsparcie dla naszej szkoły.   
Andrzej Niemczewski – dyr. SP Dargiń
 
Poprawiony: czwartek, 14 czerwca 2018 14:32
 
14June Konkurs Czytelniczy
PDF
Wpisany przez Administrator   czwartek, 14 czerwca 2018 07:45

                      
konkurs czyt„ CZYTANIE KSIĄŻEK TO NAJPIĘKNIEJSZA ZABAWA, JAKĄ SOBIE     LUDZKOŚĆ WYMYŚLIŁA”

 

       Słowa Wisławy Szymborskiej były hasłem przewodnim Szkolnego Konkursu Czytelniczego, który odbył się we wtorek 12.06. 2018r. Na przygotowanie się do konkursu uczniowie mieli ok. 1,5 miesiąca. Każda klasa czytała inną książkę. Konkurs skierowany był do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie rozwiązywali testy. Najlepszą znajomością przeczytanych książek wykazali się uczniowie: Małgorzata Butkiewicz, Piotr Wawrzonkowski, Stanisław Seń, Amelia Iwańska, Weronika Opala . Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Krystyna Kowalczyk Anna Sagan. Podsumowanie konkursu odbędzie się na najbliższym apelu.

  K. Kowalczyk

Poprawiony: czwartek, 14 czerwca 2018 07:51
 
poprzednia12345678910następna