27June Biwak w Rymaniu
PDF
Wpisany przez Administrator   piątek, 27 czerwca 2014 08:58

              Uczniowie klas IV - VI naszej szkoły wraz z opiekunami, panem Łukaszem Fir i panią Martą Wojciechowską, w dniach 23-24 czerwca 2014r. spędzali miło czas odpoczywając aktywnie podczas biwaku w Hotelu Polonez w Rymaniu. Podczas pobytu zorganizowano dla nas wiele atrakcji, m.in. jazda konna, jazda quadami, szukanie skarbów, strzelanie do tarczy, kręgle, rzut podkową, dyskoteka country, karaoke, basen oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy znakomicie się bawiliśmy i żałowaliśmy, że tak szybko musimy wracać.

GALERIA

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 09:25
 
27June Dzień Sportu 2014
PDF
Wpisany przez Administrator   piątek, 27 czerwca 2014 08:53

                                          

       Dzień dzisiejszy(25.06) przebiegał pod hasłem rywalizacji sportowej.

       Od rana zaczęli najmłodsi z 0-3, którzy rywalizowali w wyścigach i skokach .Wygrała klasa 3,ale miłym zaskoczeniem było II miejsce ,,0,”,następnie kolejno była klasa 2 i 1.

      Potem klasa VI walczyła przeciw połączonym siłą klas IV i V w piłce nożnej i,,Dwa ognie,,.Zwyciestwo odniosły połączone klasy IV i V.

       Na zakończenie dnia rozegrano mecz w piłkę nożną gimnazjum klasa III i II przeciwko klasie I. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla klasy I.

       Boisko do gry przygotował sołtys Dargini  ,P .Ireneusz Bednarczyk, za co dziękują organizatorzy:                                                                                                                                             Henryka Matysiak

                                                                                                                                    Łukasz Fir

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 08:54
 
24June Egzaminy poprawkowe 2014 r. w Zespole Szkół w Dargini
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 24 czerwca 2014 06:03

Dnia 26.VIII.2014r.(wtorek)

Fizyka:   godz. 9.00

Komisja: przewodniczący – Andrzej Niemczewski

                członek – Rafał Głowiński

                członek – Waldemar Kwaśniewski

Język angielski:   godz. 9.30

 Komisja: przewodniczący – Andrzej Niemczewski

                członek – Joanna Hnat

                członek – Marta Wojciechowska

Język polski:   godz. 10.30

 Komisja: przewodniczący – Andrzej Niemczewski

                członek – Krystyna Kowalczyk

                członek – Małgorzata Ładwikowska-Bronk

Dnia 27.VIII.2014r.(środa)

Matematyka:   godz. 9.00  

Komisja: przewodniczący – Andrzej Niemczewski

                członek – Joanna Dmytryk

                członek – Waldemar Kwaśniewski

Historia:     godz.11.00

Komisja: przewodniczący – Andrzej Niemczewski

                członek – Wioletta Szwec

                członek – Małgorzata Ładwikowska-Bronk

 
20June Bal gimnazjalny 2014
PDF
Wpisany przez Administrator   piątek, 20 czerwca 2014 08:09

 

bal2014 001Dnia 14 czerwca odbył się w naszej szkole bal gimnazjalny. To już tradycja! Rozpoczęcie - polonezem, ale po raz pierwszy odbył się w sali gimnastycznej, udekorowanej przez klasę III . Swoją obecnością zaszczycili nas goście zaproszeni, którzy również świetnie bawili się. Było miło, sympatycznie i wesoło.

GALERIA

Poprawiony: poniedziałek, 23 czerwca 2014 17:24
 
03June Gminne zawody wędkarskie 2014
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 03 czerwca 2014 06:36

GALERIA

 
03June Dzień rodzinny 2014
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 03 czerwca 2014 06:32

 

         W dniu 30 maja 2014 r. w Zespole Szkół w Dargini odbył się DZIEŃ RODZINNY , którego myślą przewodnią było ,, Rodzina największy skarb”. Jest to już wieloletnia tradycja w naszej placówce. To przedsięwzięcie jest niezwykle ważne z uwagi na szereg bardzo istotnych funkcji, jakie pełni rodzina w życiu każdego z nas.

           Współczesne społeczeństwo często zatraca te , tak ważne wartości stawiając na pierwszym miejscu rozwój kariery zawodowej , pomnażanie wartości materialnych itp. Jednak nasza wieloletnia tradycja organizowania Dnia Rodzinnego przyczyniła się do integracji społecznej, zdrowej rywalizacji , ale przede wszystkim angażuje różne pokolenia do wspólnego spędzania wolnego czasu.

           Swą obecnością zaszczyciło nas wielu znakomitych gości m.in.: burmistrz Bobolic pani Mieczysława Brzoza ,przewodniczący Rady Miejskiej pan Zdzisław Czarnecki, kierownik MGOPS w Bobolicach pani Jolanta Stępień , przedstawiciele z Nadleśnictwa Tychowo , radni pan Kamil Jesionowski , Ireneusz Bednarczyk.      

           Wspólne biesiadowanie przebiegało w atmosferze licznych i bardzo ciekawych atrakcji: pokaz tańca współczesnego w wykonaniu uczniów naszej szkoły i szkoły podstawowej z Rosnowa przygotowanych przez instruktora panią Annę Adamską z Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier z Koszalina, pokaz Straży Pożarnej – akcja szybkiego gaszenia pożarów oraz swoje umiejętności zaprezentowała Drużyna Pożarnicza z SP i Gimnazjum Dargiń, konkurs strzelecki, plastyczny, stanowisko pielęgniarki , gdzie każdy mógł dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego . Konkursy prowadzone przez Policję -odwiedził nas również MIŚ POLICJANT , który rozdawał dzieciom przybory szkolne, odblaskowe misie itp. gadżety. W programie był także koncert fortepianowy w wykonaniu Mileny i Wiktora Wójtowicz oraz ciekawe konkurencje sportowe. Natomiast uczniowie klas V i VI zdobywali uprawnienia na kartę rowerową. Czas zabawy umilali uczniowie w różnorodnych występach artystycznych – przygotowanych przez panią Jadwigę Szwec, Wiolettę Małecką i pana Krzysztofa Wójtowicza.

           Nie lada atrakcją stały się: zjeżdżalnie ZAMKI, wata cukrowa, lody, z których dzieci chętnie korzystały. Podczas imprezy biblioteka zachęcała wszystkich uczestników do czynnego udziału w czytaniu książek , natomiast loteria fantowa kusiła bogactwem i różnorodnością fantów. Pełne smaku i kuszącego zapachu zapraszało zebranych stanowisko kawiarenki, gdzie serwowano ciasta, napoje oraz całą paletę serów, które otrzymaliśmy od ,, Arli” z Tychowa.

           Uwieńczeniem tak wspaniałego dnia była pyszna grochówka.

           Serdecznie dziękujemy za sponsoring imprezy : firmom Poldanor i Arla, Mgops w Bobolicach, Radzie Rodziców ZS w Dargini ,radnym: panu Kamilowi Jesionowskiemu i Ireneuszowi Bednarczykowi, Kołu Łowieckiemu ,,Żuraw” właścicielom sklepów: Marii i Janowi Skryp, Marcie i Łukaszowi Kwaśniewskim, Marii Stelmach .

 

                                                                                            Wioletta Szwec

                                                                                               Wioletta Małecka

                                                                                                Zofia Jóźwiak

GALERIA

Poprawiony: czwartek, 05 czerwca 2014 12:12
 
poprzednia4142434445następna