facebook
twitter
logotype
deco

You are here:

img1
img2
img3
3
Feb
    Akcja dokarmiania zwierząt

Sprawozdanie z ,,Akcji dokarmiania zwierząt’’.

   Dnia 19.12.2013r. w ZS Dargiń wybraliśmy się na ścieżkę edukacyjną do pobliskiego lasu na dokarmianie ptaków i zwierząt . W naszej wyprawie uczestniczyła klasa VI SP Dargiń. Celem akcji jest uświadomienie uczniom konieczności dokarmiania ptaków i zwierząt oraz ich wspierania w okresie zimy. Dużo pokarmów ląduje w koszach, a można go wykorzystać jako pokarm dla nich. Mieliśmy ze sobą ziarna pszenicy, jęczmienia, płatki owsiane, kukurydziane, nasiona słonecznika, słoninę, czerstwy chleb itp. Było to miłe i pouczające doświadczenie.

   Organizatorem zimowej akcji dokarmiania zwierząt i ptaków był pan Waldemar Kwaśniewski - nauczyciel przyrody.

GALERIA

 

                                                   Napisała: Milena Wójtowicz kl. VI SP                      

Organizator:

mgr Waldemar Kwaśniewski

                                                        

 
3
Feb
    Nowe zdjęcia w galerii

1. GMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KL. SP-DARGIŃ,dn.15.01.2014r

2. DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZS DARGIŃ - kl. 0-III

3. Jasełka 2014

 
27
Jan
    Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami

 

W czwartek 23 stycznia 2014 roku odbyło się plenarne zebranie z rodzicami naszych uczniów. W pierwszej części pan Dyrektor Andrzej Niemczewski podsumował kończący się I semestr roku szkolnego 2013/14, przedstawiając wyniki klasyfikacji klas, odczytał nazwiska najzdolniejszych uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz zapoznał rodziców z planem budżetowym na rok 2014.

Następnie głos zabrał pan Waldemar Palejko, prezes fundacji „Razem Bezpieczniej”, który poprowadził prelekcję na temat środków psychoaktywnych. Rodzice i nauczyciele dowiedzieli się jak rozpoznać te substancje oraz jak uchronić dzieci i młodzież przed narkotykami i uzależnieniami. Pan Palejko przyjechał do naszej placówki na zaproszenie Dyrektora szkoły, która bierze udział w programie profilaktycznym „Bezpieczna Szkoła” organizowanym wspólnie przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie i Fundację „Razem Bezpieczniej”.

zebranie 24 01 2014

Po części ogólnej rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas, od których uzyskali informacje o ocenach semestralnych i zachowaniu swoich pociech.

 


Strona 42 z 42