plakat projekt

19September Mistrz Pięknego Czytania
PDF
Wpisany przez Administrator   czwartek, 19 września 2019 17:31

czytanie konkW dniu 18.09.2019 uczniowie: Amelia Iwańska, Bartosz Lisowski, Anna Wawrzonkowska i Małgorzata Butkiewicz wzięli udział w gminnym konkursie „Mistrz Pięknego Czytania”. Uczniowie pięknie zaprezentowali się podczas konkursu, godnie reprezentowali Szkołę Podstawową w Dargini. Gratulujemy całej czwórce i cieszymy się, że nasi uczniowie w dobie Internetu czytają książki. Miło nam poinformować, że Małgorzata Butkiewicz z klasy IV będzie reprezentowała naszą Szkołę i Gminę na powiatowym konkursie w Koszalinie. Życzymy powodzenia.

GALERIA

Poprawiony: piątek, 20 września 2019 08:14
 
17September Mamy to!!!
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 17 września 2019 10:48

kompyRuszamy z projektem Digital Kids w klasach I - III. Ale to jeszcze nie wszystko...

 
26August Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele!
PDF
Wpisany przez Administrator   poniedziałek, 26 sierpnia 2019 04:41

powrot szkola2 września 2019 r. O godz. 8.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny 2019/2020.
Na ostatni gorący tydzień wakacji życzę Wszystkim udanego wypoczynku i powrotu do szkoły z uśmiechem na twarzy <img alt="

Poprawiony: poniedziałek, 26 sierpnia 2019 04:45
 
18June Budżet uczniowski
PDF
Wpisany przez Administrator   wtorek, 18 czerwca 2019 00:00

budzetBudżet uczniowski to projekt przeprowadzony w naszej szkole po raz pierwszy. W założeniu podobny jest do “Budżetu obywatelskiego” lecz skierowany do uczniów i realizowany na terenie szkoły.

Uczniowie klasy 8 wymyślili i wykonali „sofolety” czyli siedziska wykonane z palet. W realizacji tego zadania wsparli ich rodzice, a także uczniowie klasy 7. Praca okazała się dobrą zabawą, do wkręcania śrub ustawiła się kolejka. Niektórzy uczniowie mieli okazję po raz pierwszy posłużyć się młotkiem.  W efekcie wkręcono dwa razy więcej śrub i wbito trzy razy więcej gwoździ. Miejmy nadzieję, że „Sofolety” będą dzięki temu trwalsze.

 Dziękujemy serdecznie rodzicom Pani Julii Zaborowskiej, pani Pieścik, a także panu Jarzębskiemu, który podarował nam palety.

Joanna Hnat

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 18:25
 
21June Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
PDF
Wpisany przez Administrator   piątek, 21 czerwca 2019 18:17

Zakończenie roku szkolnego odbyło się w uroczystej atmosferze.  Przybyli zaproszenie goście: burmistrz miasta Bobolic, p. Mieczysława Brzoza; przewodnicząca rady rodziców, p. Małgorzata Iwańska oraz radny gminy Bobolice, p. Ireneusz Bednarczyk. Obecni byli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i oczywiście uczniowie.                                                    Były przemówienia, życzenia, gratulacje.  Wręczone zostały nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe. Żegnano uczniów klasy III Gimnazjum i uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej.                                                                                     W czasie spotkania był jeszcze jeden ważny punkt, pożegnano odchodzącą na emeryturę p. Irenę Kowalczyk i p. Joannę Hnat, która od nowego roku  szkolnego rozpoczyna pracę w innej placówce.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pełnych wspaniałych przygód wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

 
21June Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 klasa 3
PDF
Wpisany przez Administrator   piątek, 21 czerwca 2019 18:14

 Ostatnie dni ,to czas pożegnań i podsumowań. I tak na apelu szkolnym klasa trzecia żegnała się ze swoją wychowawczynią. Najpierw zaprezentowali się w inscenizacji,,Wakacyjny bagaż,, ,potem każdy uczeń otrzymał książkę z osobistym wpisem . Po apelu klasa spotkała się na poczęstunku zorganizowanym przez rodziców. 
   Były też pełne humoru pożegnania uczniów klasy ósmej i trzeciej gimnazjum, które przygotowali uczniowie klasy siódmej ze swoim wychowawcą.
    Uczniowie otrzymali też nagrody za czytelnictwo i systematyczne wpłaty na szkolne SKO.
                                                    Wakacje,Wakacje!!!!
                                                                  Z takim pozdrowieniem do zobaczenia
                                                                     Henryka Matysiak-Czarnecka

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 18:17
 
poprzednia12345678910następna