21June Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Wpisany przez Administrator   piątek, 21 czerwca 2019 18:17

Zakończenie roku szkolnego odbyło się w uroczystej atmosferze.  Przybyli zaproszenie goście: burmistrz miasta Bobolic, p. Mieczysława Brzoza; przewodnicząca rady rodziców, p. Małgorzata Iwańska oraz radny gminy Bobolice, p. Ireneusz Bednarczyk. Obecni byli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i oczywiście uczniowie.                                                    Były przemówienia, życzenia, gratulacje.  Wręczone zostały nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe. Żegnano uczniów klasy III Gimnazjum i uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej.                                                                                     W czasie spotkania był jeszcze jeden ważny punkt, pożegnano odchodzącą na emeryturę p. Irenę Kowalczyk i p. Joannę Hnat, która od nowego roku  szkolnego rozpoczyna pracę w innej placówce.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pełnych wspaniałych przygód wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

21June Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 klasa 3
Wpisany przez Administrator   piątek, 21 czerwca 2019 18:14

Ostatnie dni ,to czas pożegnań i podsumowań. I tak na apelu szkolnym klasa trzecia żegnała się ze swoją wychowawczynią. Najpierw zaprezentowali się w inscenizacji,,Wakacyjny bagaż,, ,potem każdy uczeń otrzymał książkę z osobistym wpisem . Po apelu klasa spotkała się na poczęstunku zorganizowanym przez rodziców.
   Były też pełne humoru pożegnania uczniów klasy ósmej i trzeciej gimnazjum, które przygotowali uczniowie klasy siódmej ze swoim wychowawcą.
    Uczniowie otrzymali też nagrody za czytelnictwo i systematyczne wpłaty na szkolne SKO.
                                                    Wakacje,Wakacje!!!!
                                                                  Z takim pozdrowieniem do zobaczenia
                                                                     Henryka Matysiak-Czarnecka

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 18:17

18June Budżet uczniowski
Wpisany przez Administrator   wtorek, 18 czerwca 2019 00:00

budzetBudżet uczniowski to projekt przeprowadzony w naszej szkole po raz pierwszy. W założeniu podobny jest do “Budżetu obywatelskiego” lecz skierowany do uczniów i realizowany na terenie szkoły.

Uczniowie klasy 8 wymyślili i wykonali „sofolety” czyli siedziska wykonane z palet. W realizacji tego zadania wsparli ich rodzice, a także uczniowie klasy 7. Praca okazała się dobrą zabawą, do wkręcania śrub ustawiła się kolejka. Niektórzy uczniowie mieli okazję po raz pierwszy posłużyć się młotkiem.  W efekcie wkręcono dwa razy więcej śrub i wbito trzy razy więcej gwoździ. Miejmy nadzieję, że „Sofolety” będą dzięki temu trwalsze.

Dziękujemy serdecznie rodzicom Pani Julii Zaborowskiej, pani Pieścik, a także panu Jarzębskiemu, który podarował nam palety.

Joanna Hnat

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 18:25

18June Apel 18.06.2019
Wpisany przez Administrator   wtorek, 18 czerwca 2019 10:21

16November Gminne Centrum Kariery
Wpisany przez Administrator   czwartek, 16 listopada 2017 08:15

W dniu 18 października 2017 roku o godzinie 10.00 rozpoczęło się otwarcie Gminnego Centrum Kariery w Bobolicach. Prowadzącą była, a zarazem doradcą zawodowym Pani Anna Kuropatnicka. Podczas prezentacji nie obyło się bez występów uczniów Szkoły Podstawowej

w Bobolicach. Nasze koleżanki i koledzy zaprezentowali się imponująco.

Młodzież uczestnicząca w wydarzeniu była przebrana za przedstawicieli różnych zawodów .

Gminne Centrum Kariery powstało na potrzeby młodych , niezdecydowanych oraz pragnących poznać swoje zainteresowania ludzi by im pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

Wśród zaproszonych gości była m. in. Pani Mieczysława Brzoza - Burmistrz Bobolic.

DSC07674IMG 3071

Zuzanna Adamczak z kl. VII