Wpisany przez Administrator    czwartek, 26 października 2017 07:03
EMS Chance

onepager 13CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w trzynastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Jako organizator projektu zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie załączonych informacji o CEMS Chance w szkole – na stronie internetowej, na tablicach informacyjnych, w gablotach kół naukowych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji wszystkim klasom, Samorządowi Uczniowskiemu oraz Radzie Rodziców. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby uczniów.