Wpisany przez Administrator    środa, 05 grudnia 2012 05:55
PDF
Zajęcia pozalekcyjne Gimnazjum

Wykaz kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych w roku 2012/2013

Lp.

Nazwisko i imię

Liczba godz. do realizacji

Rodzaj realizowanych zajęć

Termin realizacji (dzień/godz)

1

Dmytryk Joanna

1

1

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze kl. IIG IIIG

Rewalidacja IIIG

Środa 12.45-13.30

 

Wtorek 10.50-11.35

2

Fir Łukasz

1

1

Młodzieżowa drużyna pożarnicza

Zajecia sportowe

Środa 13.40-14.25

Czwartek 13.40-14.25

3

Hnat Joanna

0,5

0,5

1

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze kl.IV

Koło jezyka angielskiego w SP

Kolo jęz angielskiego w gimnazjum

Czwartek 12.45-13.30

Środa 12.45-13.30

Czwartek 13.40-14.25

4

Jóźwiak Zofia

0,5

0,5

1

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze kl.I

Indyw. zajęcia korekcyjno-komp.

Rewalidacja kl. III

Piątek 12.45-13.30

Piątek 13.40-14.25

Środa 12.45-13.30

5

Kowalczyk Krystyna

1

1

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze kl. IG

Rewalidacja

Środa 13.40-14.25

Poniedz. 13.40-14.25

 

6

Kuśma Agnieszka

1

Kółko języka niemieckiego

Czwartek 13.40-14.25

 

7

Kwaśniewski Waldemar

1

1

Rewalidacja kl. V

Wyrównawcze chemia kl IIIG

Powiedz. 7.00-8.00

Środa 13.40-14.25

 

8

Ładwikowska-Bronk Małgorzata

1

1

Wyrównawcze w klasie VI

Wyrównawcze II G

Środa 12.45-13.30

wtorek 13.40-14.25

 

9

Michalak Dariusz

2 godz.

Wycieczka edukacyjna

 

10 

Maksym Elżbieta

2

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne(Szymon Łukasiewicz)

Piątek 12.35-13.35

Powiedz. 7.30-8.00

Środa 7.30-8.00

11 

Małecka Wioletta

0,5

1,5

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze kl. III

Zajęcia logopedyczne

Śr 12.45-13.30(co2ty)

Śr 8.55-9.40  „0”

Śr 12.45-13.15 „I-III”

12 

Matysiak Henryka

1

1

Gimnastyka korekcyjna kl. III

Indywidualne zajęcia korekcyjno-komp.

 kl. IG

Wtorek 12.45-13.30

Czwartek 13.40-14.25

13

Mirota Izabella

1

Kółko artystyczne

Powiedz 7.15-8.00

14 

Wojciechowska Marta

1

1

Wyrównawcze j. angielski IIIG

Koło jęz angielskiego SP

Czwartek 13.40-14.25

Czwartek 12.45-13.30

 15

Szwec Jadwiga

1

1

Dydaktyczno- wyrównawcze w „0”

Wtorek 7.00-7.45

Środa 7.00-7.45

 

16 

Szwec Katarzyna

1

1

Wolontariat

Koło IISP

Środa 13.40-14.25

Piątek 8.00-8.45

17 

Szwec Wioletta

1

1

Rewalidacja kl. IIIG

Zajęcia wyrównawcze IVSP

Wtorek 8.55-9.40

Piątek 11.50-12.35

18

Wójtowicz Waldemar

1

1

Gimnastyka korekcyjna kl. I-II

Zajęcia logopedyczne

Czwartek 11.50-12.35

Czwartek 10.50-11.35

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj19
mod_vvisit_counterWczoraj37
mod_vvisit_counterWszystkich:31487

Twój IP: 54.205.221.22
Dziś jest: Kwi 23, 2014