Wpisany przez Administrator    środa, 05 grudnia 2012 05:55
PDF
Zajęcia pozalekcyjne Gimnazjum

 

 

Wykaz zajęć dodatkowych na rok szkolny 2014/2015

                           

LP

Nazwisko i imię

Liczba godzin do realizacji

Rodzaj realizowanych zajęć

  1. 1

Dmytryk Joanna

1*

1*

2∆

1 KN

1 KN

dodatkowe zajęcia z matematyki   kl.VI

dodatkowe zajęcia z matematyki   kl.IIIG

rewalidacja

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa VI

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasaIIIG

  1. 2

Fir Łukasz

1 KN

1 KN

zajęcia sportowe

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza - Gimnazjum

  1. 3

Hnat Joanna

1 KN

1 KN

koło języka angielskiego – kl.VI

koło języka angielskiego – kl.IIIG

  1. 4

Jóźwiak Zofia

1 KN

1 KN

z. dydaktyczno-wyrównawcze kl.II i III

ind. zajęcia korek.-komp. – kl.VI

  1. 5

Kowalczyk Krystyna

1*

3∆

1KN

1KN

dodatkowe zajęcia z języka polskiego  kl.IIIG

rewalidacja

z. dydaktyczno-wyrównawcze kl.IV

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.III

  1. 6

Ł.Adamczyk/Agnieszka Napora

1 KN

koło języka niemieckiego kl.IIIG

  1. 7

Kwaśniewski Waldemar

1 KN

0,5 + 0,5 KN

z. dydaktyczno-wyrównawcze kl.IG

z. wyrównawcze z chemii i biologi

  1. 8

Ładwikowska-Bronk Małgorzata

1*

1 KN

1 KN

dodatkowe zajęcia z języka polskiego  kl.V

kółko teatralne

z. wyrównawcze - IIIG

  1. 9

Michalak Dariusz

1 godz./semestr

wycieczka dydaktyczna

  1. 10

Maksym Elżbieta

1 KN

1 KN

zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

zajęcia korekcyjne

  1. 11

Małecka Wioletta

1 KN

1 KN

z. dydaktyczno-wyrównawcze kl.I

z. logopedyczne kl.I-II

  1. 12

Matysiak Henryka

1 KN

1 KN

gimnastyka korekcyjna kl.I - III

zajęcia sportowe

  1. 13

Mirota Izabella

1 KN

kółko artystyczne

  1. 14

Chudacz Bogumiła

0,5 KN

z. dydaktyczno-wyrównawcze z geografii – kl.IIIG

  1. 15

Wojciechowska Marta

1 KN

1 KN

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza – Szkoła Podstawowa

koło jęz. angielskiego – kl.IIIG

  1. 16

Szwec Katarzyna

1 KN

1 KN

wolontariat

koło II SP

  1. 17

Szwec Wioletta

1 KN

1 KN

z. dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIG

zajęcia fakultatywne z jęz. polskiego – kl.VI

  1. 18

Wójtowicz Waldemar

2∆

1 KN

1 KN

rewalidacja

zajęcia logopedyczne – kl. II, III, VI, IIIG

zajęcia artystyczne dla klas I-III

  1. 19

Głowiński Rafał

1 KN

koło informatyczne

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj20
mod_vvisit_counterWczoraj57
mod_vvisit_counterWszystkich:41045

Twój IP: 54.87.60.7
Dziś jest: Lis 28, 2014