facebook
twitter
logotype
deco

You are here:

img1
img2
img3
PIERWSZY DZIEN WIOSNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 marca 2018 10:20

Uczniowie Szkoły Podstawowej uroczyście powitali wiosnę.Pozwolili sobie na odrobinę szaleństwa świętując ten dzień. Na początkuodbyła się projekcja filmów dla klas I-III i IV- VI. W dalszej części dnia dzieci brały udział w konkursach związanych z wiosną. Uczniowie układali puzzle, rozpoznawali rośliny wiosenne, odgadywali przysłowia, przygotowali piosenki, wierszyki oraz wesołe przebrania wiosenne. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie oddziału zerowego. Rodzice i wychowawca grupy przygotowali swoim pociechom piękne kapelusze i opaski. Uczniowie w tym dniu mogli również wykazać się umiejętnościami zręcznościowymi. Przeprowadzone były konkurencje sportowe.Na koniec wszyscy wzięli udział w barwnym pochodzie. Na czele z Marzanną poszli nad rzeczkę pożegnać zimę. Dzień minął w miłej atmosferze.

 

Organizatorzy

Poprawiony: piątek, 23 marca 2018 10:21