Wpisany przez Administrator    środa, 28 marca 2018 07:19
PDF
MŁODZIEZ ZAPOBIEGA POZAROM

ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

 

Dnia 23 marca 2018 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Najlepiej spośród czwórki naszych uczniów wypadła Julia Wójcik, która została zwyciężczynią w kategorii klas VII SP, II i III gimnazjum. Z dobrej strony zaprezentował się również Maciej Pawłowski – zdobywca III miejsca. Pozostali nasi reprezentanci – Aleksandra Wilczyńska oraz Joanna Szychowska  swój start zakończyły na pierwszym etapie turnieju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy postawy a Julii życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych OTWP, które już 7 kwietnia odbędą się w Sarbinowie.

 

Opiekun MDP

Łukasz Fir