Wpisany przez Administrator    środa, 28 marca 2018 07:21
PDF
„A MOZE MORZE”

                       21 marca 2018 roku uczniowie klasy 7 oraz 2 i 3 gimnazjum uczestniczyli  w wycieczce zawodoznawczej do  Szkoły Morskiej w Darłowie .  Młodzież mogła poznać całą placówkę dzięki uprzejmości uczniów szkoły ZSM Darłowo . Zwiedziliśmy całą szkołę . Nasze koleżanki i koledzy zadawali szereg pytań starszym kolegom ze szkoły w  Darłowie, którzy z chęcią i dużą otwartością na nie odpowiadali. Zwiedziliśmy „Franka” - statek szkolny, na którym poznaliśmy pomieszczenia, maszynownie oraz zadania uczniów – marynarzy. Także wysłuchaliśmy  szkolnego zespołu muzycznego ZSM Darłowo . Poczęstowano nas pysznymi hot-dogami.   Na zakończenie zwiedziliśmy Zamek Książąt Pomorskich oraz obejrzeliśmy wystawę malarską „ Kobiecym okiem” pani Elżbiety Kulki. 

                        Wycieczkę zorganizowały panie:  Małgorzata Ładwikowska , Joanna Hnat  oraz Elżbieta Maksym w ramach programu zawodoznawczego .

                                   Aleksandra Wilczyńska i Maciej Pawłowski uczniowie SP w Dargini