plakat projekt

Wpisany przez Administrator    piątek, 02 listopada 2018 09:04
PDF
Dbamy o dobro zwierząt, szanujemy je.

zwierzaki4 październik to Światowy Dzień Zwierząt.Obchodzony jest w dzieńŚw. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Cały miesiąc październik to miesiąc zwierząt. Ważne, aby bracia mniejsi traktowani byli z należytym im szacunkiem. Z tej okazji 31.10.2018r. naszą szkołę odwiedziła Pani Bogumiła Tieceinsp.Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Koszalinie. Pani Bogumiała przyjechała do nas z prelekcją, która dotyczyła szacunku do zwierząt i humanitarnego ich traktowania. Dzieci poznały przesympatycznego pieska Muszkę, królika i fretkę. Uczniowie naszej szkoły w ramach rekompensaty za świetną lekcję przekazali karmę dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.