plakat projekt

Wpisany przez Administrator    środa, 23 stycznia 2019 18:25
PDF
100 minut czytania na 100 lecie Niepodległości Polski

bez nazwyWraz z końcem pierwszego semestru zakończył się w klasie 1 projekt "100 minut czytania na 100 lecie Niepodległości Polski" Akcja przebiegła sprawnie a rozpoczęła się w dniu ślubowania pierwszaków. Gościem honorowym i pierwszą osobą czytającą była pani Burmistrz Mieczysława Brzoza. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali piękne opowieści czytane również przez panią dyrektor, panią sekretarkę , panią woźną i wychowawczynię.  Następnie dzieci czytały w towarzystwie mamy, taty  brata lub sami. Uczestnicy wybierali książeczkę, bajeczkę i  przygotowywali się do czytania w domu. Występowali co najmniej przez 5 minut. W sumie uzyskaliśmy 100 minut czytania.Rodzice a szczególnie mamy były bardzo wzruszone a ich dzieci przejęte i szczęśliwe. Wszyscy zasłużyli na pochwałę i uznanie . Zwieńczeniem tego wydarzenia są zdjęcie-tablica pamiątkowa, która zostanie w szkole i zdjęcia dla uczniów. Mam nadzieję, że udało nam się w ten wyjątkowy sposób należycie podkreślić tą ważną dla nas wszystkich rocznicę.      Zofia Jóźwiak