plakat projekt

1

Wpisany przez Administrator    wtorek, 28 maja 2019 09:05
PDF
Z wizytą w Banku PKO
pko2019Co robią Banki? Po odpowiedź na to pytanie klasa 1 ze Szkoły Podstawowej w Dargini udała się w piątek 24 maja 2019r  na wycieczkę do Banku PKO oddział w Bobolicach. Pani dyrektor chętnie rozmawiała z uczniami. Dowiedzieliśmy się o tym, że bank przyjmuje pieniądze od klientów(uczniów też) i nazywa te wkłady depozytami. Każdy posiadacz konta otrzymuje oprocentowanie -czyli dodatkowe pieniążki do swojej kwoty. Dla uczniów to wielka motywacja do oszczędzania. Zaskoczeniem dla wszystkich była wiadomość, że dzięki popularnym urządzeniom elektronicznym np.telefonom komórkowym, dostęp do naszego banku możemy mieć wszędzie tam, gdzie mamy połączenie z internetem.                                                                                                                                                                                                                                                                            To dla nas prawdziwa nowoczesność.
Opiekun SKO -Zofia Jóźwiak