Wpisany przez Administrator    wtorek, 11 czerwca 2019 09:07
Bal Absolwenta 2019

„Była, była zabawa. Dużo się działo

I znowu nocy było mało.

Było głośno, było radośnie

Przetańczyliśmy razem całą noc.”

Tak właśnie można opisać bal absolwenta 2019. Na tę ciepłą noc 8 czerwca hol szkoły zmienił się w KRAINĘ CZARÓW. Na uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości czekało leśne przyjęcie, mówiący kot, zegary odmierzające tylko szczęśliwe minuty, a także karty-strażnicy.

Absolwenci klasy 8 i 3 gimnazjum podziękowali organowi prowadzącemu, Pani Dyrektor, nauczycielom i rodzicom. Obie wychowawczynie były zachwycone niespodziankami przygotowanymi im przez uczniów.

Główna atrakcją był polonez w wykonaniu uczniów. Został on odtańczony idealnie. Tancerzom nie przeszkodziła nawet chwilowa przerwa w dostawie muzyki. Uczniowie przygotowali też taniec-niespodziankę. Po polonezie dziewczęta pozbyły się butów na wysokim obcasie i wszyscy zaprezentowali belgijkę.

To jeszcze nie był koniec niespodzianek w trakcie zabawy klasy pokazały przygotowane przez siebie filmy wspominające ich szkolną karierę. Brali też udział w quizie odgadując jaka to osoba, na podstawie zdjęcia lub piosenki. Odtańczono „Makarenę” , a dziewczęta z klasy 8 wraz z wychowawczynią „odskakały” również Kankana. Świetna zabawa trwała do 1 w nocy.

Joanna Hnat