Wpisany przez Administrator    piątek, 21 czerwca 2019 18:17
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego odbyło się w uroczystej atmosferze.  Przybyli zaproszenie goście: burmistrz miasta Bobolic, p. Mieczysława Brzoza; przewodnicząca rady rodziców, p. Małgorzata Iwańska oraz radny gminy Bobolice, p. Ireneusz Bednarczyk. Obecni byli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i oczywiście uczniowie.                                                    Były przemówienia, życzenia, gratulacje.  Wręczone zostały nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe. Żegnano uczniów klasy III Gimnazjum i uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej.                                                                                     W czasie spotkania był jeszcze jeden ważny punkt, pożegnano odchodzącą na emeryturę p. Irenę Kowalczyk i p. Joannę Hnat, która od nowego roku  szkolnego rozpoczyna pracę w innej placówce.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pełnych wspaniałych przygód wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.