plakat projekt

Wpisany przez Administrator    wtorek, 18 czerwca 2019 00:00
PDF
Budżet uczniowski

budzetBudżet uczniowski to projekt przeprowadzony w naszej szkole po raz pierwszy. W założeniu podobny jest do “Budżetu obywatelskiego” lecz skierowany do uczniów i realizowany na terenie szkoły.

Uczniowie klasy 8 wymyślili i wykonali „sofolety” czyli siedziska wykonane z palet. W realizacji tego zadania wsparli ich rodzice, a także uczniowie klasy 7. Praca okazała się dobrą zabawą, do wkręcania śrub ustawiła się kolejka. Niektórzy uczniowie mieli okazję po raz pierwszy posłużyć się młotkiem.  W efekcie wkręcono dwa razy więcej śrub i wbito trzy razy więcej gwoździ. Miejmy nadzieję, że „Sofolety” będą dzięki temu trwalsze.

 Dziękujemy serdecznie rodzicom Pani Julii Zaborowskiej, pani Pieścik, a także panu Jarzębskiemu, który podarował nam palety.

Joanna Hnat