plakat projekt

1

Wpisany przez Administrator    piątek, 18 października 2019 05:25
PDF
Digital Kids-nowy projekt
 apel18-06-19006W tym roku szkolnym, uczniowie klas 1-3 będą uczestniczyli  w unijnym projekcie:"Digital Kids -Zaprogramuj misję na Marsa!". W ramach cyfrowych kompetencji społeczeństwa są to innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej. Otrzymaliśmy już wszystkie potrzebne akcesoria:  tablety dla uczniów, gry edukacyjne " Scottie Go z interaktywnym kursem programowania!"i zestawy klocków lego-education. Uczniowie i nauczyciele odbyli zajęcia z trenerem, które były bardzo ciekawe i zajmujące. Zatem gotowi jesteśmy do twórczego i kreatywnego działania.                                                                                                                   GALERIA
 Zofia Jóźwiak