Wpisany przez Administrator    piątek, 20 grudnia 2019 11:24
Młodzi Przeciw Przemocy

19 grudnia 2019 r w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela odbyła się Konferencja podsumowująca Projekt „MŁODZI PRZECIW PRZEMOCY” realizowany przez Powiat Koszaliński w ramach Programu Osłonowego, Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i finansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej .

Na Konferencję przybyli zacni goście z powiatu i gminy , ale przede wszystkim uczniowie ze szkół Powiatu Koszalińskiego , którzy uczestniczyli w konkursie fotograficznym i muzycznym. Jednym z nich był konkurs - „ Emocje w moim życiu „ - polegającym na wykonaniu fotografii o tematyce przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W zmaganiach konkursowych wzięły udział i zwyciężyły uczennice naszej szkoły i : Julia Pańpuch, która za pracę „ Tryptyk samotności

i goryczy „ zdobyła III miejsce w powiecie, zaś Julia Łucka za pracę „ Rodzice, dlaczego ? „ otrzymała wyróżnienie .

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Maksym