plakat projekt

1

Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 marca 2020 18:41
PDF
Zdalne lekcje

Drodzy Rodzice i Uczniowie. W naszej szkole zdalne lekcje odbywają się poprzez dziennik elektroniczny. Nauczyciele codziennie wysyłają zadania do wykonania w domu w zależności od ilości godzin z danego przedmiotu w tygodniu. Proszę aby uczniowie codziennie logowali się na swój profil i rozwiązywali zadania. Ponadto proszę rodziców o wspieranie nas w edukacji Waszych dzieci i pomaganie im w miarę Państwa możliwości. Oprócz tego na szkolnym Facebooku i stronie internetowej pojawiać się będą linki do stron, gdzie uczniowie sami będą mogli doskonalić swoje umiejętności i wiadomości. Zachęcamy również rodziców do wykonywania zadań z dziećmi. Jest to bardzo fajny sposób spędzania wspólnie wolnego czasu, zacieśnia więzi rodzinnych i sposób na dobrą zabawę. Wiem, że na Państwa można liczyć. Przecież chodzi o dobro Waszych dzieci, na których nam bardzo zależy. Z podziękowaniem i pozdrowieniami Dyrektor Szkoły Anita Jasińska