Wpisany przez Administrator    piątek, 25 września 2020 10:22
Sprzątanie Świata, Dzień Rodzinny

dzien rodzDnia 21 września 2020 r. w naszej szkole odbyły się zintegrowane obchody:

- Sprzątania Świata,

- Dnia Zrównoważonego Transportu,

- Dnia Rodzinnego.

Uroczystości prowadzone były w bardzo nietypowy sposób z uwagi na sytuacją epidemiologiczną na całym świecie. Postępowano zgodnie z wytycznymi Sanepidu tj. z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Dzieci razem z nauczycielami oraz personelem szkoły chętnie współzawodniczyły

w konkurencjach sportowych i chodnikowych rysowankach..

Uczniowie starszych klas, posadzili krzew róży , który stał się symbolem integracji społeczności szkolnej.

Tradycją tego święta jest wata cukrowa, po którą uczniowie kilkakrotnie się ustawiali.

Na zakończenie ogłoszono wyniki oraz wyłoniono zwycięskie klasy, które w nagrodę otrzymały papier ksero. Każdy uczeń otrzymał jogurt i pysznego pączka. Tu należy podziękować naszemu sponsorowi p. Przemysławowi Kwaśniewskiemu.

Pomimo istniejących, nietypowych okoliczności był to dzień pełen radości i zadowolenia.

Sara Knieć - uczennica klasy 8.