Wpisany przez Administrator    środa, 27 stycznia 2021 16:34
PDF
Dzień Babci i Dziadka
dzie dziadka21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień DziadkaŚwięta te mają w Polsce tradycję liczącą ponad pół wieku, pojawiły się bowiem w naszych kalendarzach już w latach 60. ... Są to Święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnukowie mogą okazać swój szacunek.

 

   Ze względu na ograniczone kontakty spowodowane pandemią, w tym roku 2021 -  Święto Dziadków wyglądało troszkę inaczej, ale Przedszkolaki z Dargini poradziły sobie i z tym problemem. Przygotowały dla swoich Dziadków własnoręcznie wykonane laurki, w które włożyły wiele serca, aby okazać szacunek, miłość  i uprzyjemnić te piękne dni dla swoich Dziadków, śpiewając przy tym piękne piosenki.

 

   Składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, życząc dużo zdrowia.

 

 
Artykuł i zdjęcia: Waldemar Wójtowicz