Wpisany przez Administrator    piątek, 28 maja 2021 09:54
EKO FASHION

EKOFASHIONDnia 28 maja 2021r.  na  długo zostanie w  pamięci naszych uczniów, rodziców, nauczycieli , pracowników szkoły i rodziców, ponieważ odbył się I POKAZ MODY RECYKLINGOWEJ “EKO FASHION”.  Jak się okazało było to ekscytujące przeżycie dla nas wszystkich. Uczniowie wykazali się ogromną keatywnością i pomysłowością.

Jak przystało na pokaz mody wybrano gwiazdy wybiegu , były to uczennice kl. III-Eliza i Samantha.

W Tym dniu Pan Kwaśniewski, Pani Szymanowicz I Pani Maksym przeprowadzili zajęcia malarskie- dekoracja ekotoreb.

W szkole odbyła sie wystawa prac konkursowych, która cieszyła się dużym powodzeniem,a to za sprawą ciekawych, kolorowych dzieł wykonanych przez naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim za udział, pomoc .

DO ZOBACZENIA ZA ROK .

Organizatorzy: