Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 sierpnia 2012 19:51
PDF
Informacje

W związku z przetwarzaniem danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Dargini, Dargiń 47, 76-020 Bobolice (zwaną dalej Szkołą Podstawową). W Szkole Podstawowej został wyznaczony inspektor ochrony danych  – Jacek Królikowski z którym można się skontaktować poprzez  – adres e-mail.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przetwarzanie danych osobowych w Szkole Podstawowej odbywa się w celu wypełnienia obowiązków prawnych oraz na wniosekosoby zainteresowanej. 

Dane osobowe mogą być ujawnione jedynie upoważnionym podmiotom na podstawie i w granicach prawa oraz podmiotom z którymi Szkoła Podstawowa zawarła umowę powierzenia danych jedynie w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania danych. 

Dane osobowe będą przetwarzane  przez okres wskazany w przepisach prawa. 

Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowaniu oraz ograniczeniu przetwarzania a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administrator danych osobowych nie przekazuje danych osobowych do państw trzecich oraz nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany.